Kornel Kaczmarczyk

To miejsce zasługuje na pozytywną opinię. W ciężkim dla każdego okresie otaczają ciepłem i wyrozumiałością. Zdejmują chociaż jeden z wielu ciężarów… Organizacja bardzo dobra.

Aleksandra Pogorzelec

Niedawno zmarła mi ciocia. Lubuski Dom Pogrzebowy bardzo dobrze zajął się całą ceremonią. Chciałabym przede wszystkim podziękować za pełne wsparcie w tych trudnych chwilach, empatię, a także profesjonalizm.

Monika Wal

Bardzo chciałabym podziękować właśnie temu zakładowi pogrzebowemu. Przez obsługę był przemyślany dokładnie każdy szczegół, brak pośpiechu i szacunek. W tych najtrudniejszych chwilach spotkaliśmy się ze zrozumieniem, zaangażowaniem, a także odpowiednim podejściem do człowieka. Firma naprawdę profesjonalna i godna polecenia.

Anna Kirch

Polecam Lubuski Dom Pogrzebowy, wszystko spełniło moje oczekiwania.

Miła obłsługa, brak rutyny.

Maria Jabłonowska

Pragnę serdecznie podziękować za pogrzeb mojej Mamy. Pani Dorota która organizowała ceremonię pogrzebową Mamy bardzo nam pomogła, czuć było zaangażowanie i oddanie. Sama ceremonia była przepiękna, żałobnicy i ich stroje, przygotowanie miejsca pochówku i oprawa muzyczna – wszystko z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Paulina Stąpaj

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług i zarówno profesjonalnego, jak i empatycznego podejścia Pana Kamila, który pomógł mi też w załatwianiu innych formalności, nie związanych bezpośrednio z pochówkiem. Firma godna polecenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości można było dzwonić, pytać bez żadnego problemu.