O Nas

Przede wszystkim ludzie

b607ea_beb52905ab894242a6e765579ff48bab-mv2

Rok 1970

W przypadku śmierci bliskiej osoby z całą pewnością najważniejsze jest to abyście mieli Państwo pewność że powierzacie swojego bliskiego ludziom którzy są odpowiedni dla tych usług. Dlatego nasi pracownicy to ludzie doświadczeni – pełniący posługę od 10 do nawet 20 lat, lecz nie ma mowy o rutynie, dla Nas każda organizowana ceremonia jest inna- tak jak i każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.


Nasze Placówki

20210519_122427

Posiadamy Biura organizacji ceremonii na terenie:
– Zielonej Góry przy  ul. Grottgera 11 ( obok USC, jest to nowe biuro które zastąpiło naszą lokalizację na ulicy Wrocławskiej 1 w Zielonej Górze)
– Nowej Soli przy ul. Szarych Szeregów 23 (vis a vis cmentarza)
W naszych biurach ustalimy każdy szczegół planowanego pożegnania, posiadamy duży wybór trumien, urn oraz kwiatów i innych dodatków związanych z naszą działalnością.
Oczywiście jeśli nie jesteście Państwo w stanie dojechać do Nas, my przyjedziemy do Was i ustalimy wszystko w Waszym domu.


Polska Izba Pogrzebowa

pip logoNasza firma jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej. Przynależność do niej gwarantuje Nam bieżące szkolenia, udział w Targach i kursach które powodują że możemy wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej.