Nasza Oferta

Ceremonie Pogrzebowe

 284203-tdy-120723-casket-rentalsUżywamy sprzętu najwyższej jakości, nowoczesnych wind pogrzebowych, pięknych baldachimów, karawanów – limuzyn marki Mercedes – Benz oraz innych akcesoriów niezbędnych do tego aby oprawa ceremonii oddawała powagę chwili. W naszej stałej ofercie posiadamy duży wybór trumien, urn, odzieży żałobnej i pozostałej galanterii nagrobnej i żałobnej.


Prace Cmentarne

GlasnevinDarinstown-Cemetery-Works-2-1 Prowadzimy pełny zakres prac cmentarnych takich jak wykonywanie grobów, grobów murowanych, demontaże i montaże nagrobków. Posiadamy licencję Administratora Nekropolii – więc możecie być Państwo pewni że pracę zawsze będą wykonane rzetelnie.


Międzynarodowy Transport

 VA5521_mercedes_vito_5pc_front_grille_trim_600_j_iNasi pracownicy dysponują 3 językami oraz doświadczeniem w międzynarodowym transporcie, załatwimy za Państwa wszystkie formalności za granicą, oraz bezpiecznie dowieziemy bliskiego z powrotem do domu.


Formalności

 pobraneDla Państwa komfortu wszystkie formalności załatwiamy za Was – oczywiście nieodpłatnie.
Możecie być państwo spokojni o formalności cmentarne, urzędowe czy Zus


Ekshumacje

tyvek Zajmujemy się dokonywaniem ekshumacji na terenie całego kraju, robimy to kompleksowo czyli od ekshumacji do pochowania – załatwiamy przy tym za rodziny pochowanych formalności na cmentarzach.


Porady

 lawNieodpłatnie świadczymy usługi w zakresie poradnictwa Prawa Pogrzebowego oraz Cmentarnego.